شرکت حمل و نقل بین المللی زمین دریا

 شرکت حمل و نقل بین المللی ” زمین دریا ” به عنوان یکی از شرکتهای پویا و پیشرو در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا در ایران می باشد که در تمامی بنادر و شهرهای مرزی  کشور دارای شعب فعال می باشد و در کشور ترکیه دارای دفتر نمایندگی و انبار برای تخلیه و بارگیری می باشد. که در سال 68/01/23 در تهران تاسیس و اقدام به فعالیت نموده است و در تاریخ 90/08/14 به مرکزیت تبریز انتقال یافته است.

زمین دریا شرکتی پیشگام در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل  در ایران بر اساس استانداردهای روز دنیا می باشد که با بهره گیری از مجموعه ای از متخصصین و کارشناسان مجرب صنعت حمل و نقل به طور خستگی ناپذیر جهت اعتلا به اهداف والای این مجموعه که مهمترین آنها رضایت مشتریان است در حال تلاش است.

رویکرد اصلی این مجموعه همانا ارائه سرویسهایی با کیفیت بالا و بر اساس جدیدترین استانداردهای صنعت حمل و نقل در دنیا با استفاده از آخرین دستاوردهای این صنعت به اقتصادی ترین و مطمئن ترین شکل ممکن می باشد.

این شرکت به اهمیت اطلاعات در عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات واقف بوده و غایت تلاش خود را جهت گردآوری ، بررسی و به روز نمایی اطلاعات خود با استفاده از تکنولوژی های جدید می نماید.

این شرکت رابطه بسیار خوبی با نمایندگان خطوط کشتیرانی ، خطوط هوایی ، شرکتهای فورواردی بزرگ دنیا در ایران و سایر مقامهای محلی از جمله مقامهای بندری ، فرودگاهی ، گمرگی و غیره در کشور دارد که کمک شایانی به ارائه خدماتی در خور می نماید.

ضمنا این شرکت دارای چندین سال سابقه حمل به کشورهای اروپایی و ترکیه، ایتالیا، اکراین و گرجستان که در حال حاضر آنجام می پذیرد به شرح ذیل است:

گروه سایپا                                                    METAL PARLADI

شرکت فروآلیاژ  ایران                                               MAKINA DCI

شرکت اتوشاسی اینترنشنال(رنو)                                  BORTRADE

شرکت ریخته گری ایران خودرو

شرکت صنعت گستر خوارزمی

شرکت برتران قوطی خاورمیانه

شرکت پتروشیمی تبریز، شازند، مارون

شرکت تراکتور سازی تبریز

 

مشتریان ما :

گواهینامه ها